DKV ja TomTom esitlevad kütusesäästu komplekti DKV Eco Bundle

DKV Euro Service alustas koostööd ettevõttega TomTom. Sellest andis teada navigatsiooniseadmete tootja TomTom 2018. aasta IAA tarbesõidukite messil. Tuginedes TomTomi asjatundlikkusele sõidukite kaartide, navigatsiooni, liikluse ja marsruutimise valdkonnas ning DKV kogemustele maanteel veokijuhtidele pakutavate teenustega, on loodud rakendusepõhine tootepakett DKV Eco Bundle, mis on saadaval TomTom Bridgeʼi seadmetel alates 2019. aastast.

Rakendused DKV Eco Driving ja DKV Refuel Planning ühendatakse rakendusega DKV Bonification. DKV Eco Driving kasutab telemaatikaandmeid, et aidata juhil kujundada säästlikum sõidustiil. DKV Refuel Plannning juhatab veokijuhi kõige lühemat ja soodsamat teed pidi soodsaimasse tanklasse. „Olen veendunud, et see koostöö on algus sünergiate loomiseks digitaalsete lahenduste osas ning aitamaks juhil saada kasu säästlikumast sõidustiilist,“ ütleb dr Hendrik Rosenboom, ettevõtte DKV Mobility Services Business Center digitaalsete lahenduste peaametnik ja tegevdirektor. „Meie kogemused  üleeuroopaliste teel pakutavate teenustega ning TomTomi asjatundlikkus navigeerimise ja marsruutimise osas täiendavad üksteist.“

DKV Euro Service

DKV Euro Service on üle 80 aasta olnud üks juhtivatest teenusepakkujatest logistika- ja transpordiettevõtetele. DKV pakub valikut teenuseid üle kogu Euroopa kulude optimeerimiseks ja autopargi haldamiseks, alates sularahavabast teenindusest marsruudil enam kui 68 000 kaubamärgist sõltumatus tanklas ja lõpetades teemaksude eest arvete esitamise ja käibemaksudeklaratsioonidega. DKV kuulub DKV Mobility Services Groupi, kus töötab umbes 930 inimest. 2017. aastal oli kontserni käive 7,2 miljardit eurot ja see tegutses 42 riigis. Praegu kasutab umbes 170 000 klienti enam kui 3,1 miljonit DKV Card’i ja pardaseadet. 2017. aastal nimetati DKV Card 13. korda järjest parimaks kaubamärgiks kütuse- ja teenustekaartide kategoorias.

 

Related posts