DKV võrgustikku liitus 55 555. tankla

Itaalias asuv EKOPOINTi bensiinijaam sai 55 555. tanklaks, mis liitus DKV 42 riiiki hõlmava võrgustikuga. EKOPOINTi tankla keskendub peamiselt alternatiivkütustele. DKV võrgus on nüüd ka 100 000 teeninduspunkti, kaasa arvatud teemaksupunktid, remonditöökojad ja laadimispunktid.

“On väga oluline, et energiarevolutsiooni õnnestumiseks oleks vajalik infrastruktuur olemas,” ütleb Marco Berardelli DKVst. “Mitme kütuseliigiga tanklad nagu EKOPOINT, mis pakuvad lisaks tavapärastele kütustele ka veeldatud maagaasi, veeldatud naftagaasi ja vesinikku, on meie jaoks äärmiselt olulised. Me loome tänapäeva tanklavõrku, et täita tööstuse tulevasi tarnevajadusi.” Seetõttu plaanib DKV lähiaastatel jõuliselt laiendada oma üldist tarnevõrku – aastas ca 3500 tanklat Euroopas ja väljaspool. Lisaks laiendatakse järjekindlalt elektriliste ja hübriidsõidukite laadimispunktide võrku.

DKV Euro Service

DKV Euro Service on üle 80 aasta olnud üks juhtivatest teenusepakkujatest logistika- ja transpordiettevõtetele. DKV pakub valikut teenuseid üle kogu Euroopa kulude optimeerimiseks ja autopargi haldamiseks, alates sularahavabast teenindusest marsruudil enam kui 80 000 kaubamärgist sõltumatus vastuvõtukohas ja lõpetades teemaksude eest arvete esitamise ja käibemaksudeklaratsioonidega. DKV kuulub DKV MOBILITY SERVICES Groupi, kus töötab ligi 1000 inimest. 2018. aastal oli kontserni käive 8,6 miljardit eurot ja see tegutses 42 riigis. Praegu kasutab umbes 200 000 klienti enam kui 3,7 miljonit DKV kaarti ja pardaseadet. 2018. aastal nimetati DKV kaart 14. korda järjest parimaks kaubamärgiks kütuse- ja teenustekaartide kategoorias.

 

 

Related posts