Eesti Veemoto Liit lõpetas hooaja

Eelmisel laupäeval lõpetati piduliku auhinnagalaga Eesti veemoto hooaeg. Parimad said auhinnad, tänu avaldati toetajatele ja kaasaelajatele. Autasustati Eesti meistreid ja karikavõitjaid. Kokku jagati välja 15 medalikomplekti erinevatel distsipliinidel. Medaleid riputati kaela nii ringrajasõitjatele kui ka jetisportlastele.

Aasta parimateks treeneriteks tulid Henry ja Üllar Põvvat Tartu Kalevi Veemotoklubist. Aasta juunioriks ringraja spordis tuli Stefan Arand Tartu Kalevi Veemotoklubist. Parimaks jetispordi juunioriks kuulutati Mattias Reinaas Kohila Motospordiklubist. Aasta jetisportlase tiitel anti Marten Männile Freetime Racingust ja parimaks ringrajasportlaseks tuli Rasmus Haugasmägi Tartu Kalevi Veemotoklubist.

Klubidest võidutses mitmendat aastat järjest ringrajas Tartu Kalevi Veemotoklubi ja jetispordis Freetime Racing.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et taaskord oli veemoto hooaeg Eestile väga edukas. Eesti sportlaste kaela riputati kokku 23 tiitlivõistluste (EM ja MM) medalit, 5 Euroopa meistrit ja 3 maailmameistrit. Viimaste hulgas ka üks juuniorite maailmameister ja järelkasvu on, sest nooremat veemotosportlased tõid meile 7 tiitlivõistluste medalit.

Vahepeal laseme veekogudel, loodetavasti jääkaane all, puhata. Järgmine, 2018. aasta tõotab tulla põnev. Harku järv võõrustab juuli lõpus paadiklasside GT-15, F-250 ja F-500 Euroopa meistrivõistlusi.

Hooaja lõpetamise gala pildigalerii:

Pildistas: Catherine Kõrtsmik

Related posts