Honda Africa Twin Adventure Day 2017

Motohooaeg on täies hoos ja erinevad tootjad viivad läbi oma demo- ja treeningpäevi.
Seekord oli Wroomeril au osaleda Honda maaletooja korraldatud üritusel, mille tegelik sihtrühm oli värskete Africa Twin mootorrataste omanikud. Et oma uuest sõiduvahendist maksimum võtta, tuleb osata temaga õigesti ringi käia ja kes oleks veel paremad mehed näpunäiteid jagama kui Dakari karastusega mehed Toomas Triisa ja Mart Meeru.

Nii me seal siis kuulasime, tuhnisime liivas, hoidsime tasakaalu, võtsime erineva raskusastmega tõuse, õppisime eri olukordades pidurdama ja mis ikka salata, paar korda sai ka külg maha pandud.

Päeva lõpus olid kõik osalejad rohkem kui rahul, sest enne seda päeva ei olnud pooltel meestel eneseusku, et oma uue rattaga veidi karmimale pinnasele keerata.

Kindlasti on Honda inseneride poolt loodud Africa Twin üks nendest ratastest, millega võib julgesti ka karmima matka ette võtta. Ole lihtsalt ise mees ja saa oma masinaga üheks.

Ja kui nüüd hakkasid sõrmed sügelema ja soovid, et järgmisel korral ka sinu postkasti selline kutse tuleks, siis kiiresti nina siit internetist eemale ja lähimasse Honda esindusse…

Related posts