Honda kolis Peetri külla

Kõigil Honda fännidel (ja ka nendel, kes seda täna veel ei ole) tasub rõõmustada, sest Tallinna piirile Peetri külla avati uus Honda keskus, mis on spetsialiseerunud eelkõige sellele, kust pärinevad Honda juured – mototehnika. Lisaks saab värskest esindusest endale soetada ka Honda paadimootoreid, aiatehnikat ja kogu lisavarustust, mis mainitud teemadega haakub. Kui aga juba oled mõne nimetatud Honda toote omanik, siis on Sinu rõõm veel suurem, sest kogu järelhooldus on samuti sama katuse all.

Proffidest meeskond

Inimesed, kes uues keskuses toimetavad tunnevad Honda maailma hästi. Nimelt toimetas sama meeskond varasemalt Luigel, HRC Eesti nime all. Nende oskuste märgiks saab lugeda selle, et kui Honda maaletooja tegi strateegilise muutuse ning vaja oli partnerit, kes võtaks enda hoolde kogu Honda moto mudelirivi, lisaks marine ja power tooted, sai just HRC Eesti kasuks otsustatud. Siin ei ole midagi imestama panevat, sest uue keskuse eesmärk on pakkuda parimat Honda teenindust Eestis ja mis saab antud soovi puhul olla veel parem, kui fakt, et keskust juhib üks Eesti parimaid motomehi Juss Laansoo ja letis võid end tervitamas leida teisegi motohullu Heido Havami. Samuti on tagatoas tööl mehed, kes juba mitmeid aastaid Honda tehnikaga kokku puutunud.

Uus strateegia – uus nimi – uued mudelid

Koos strateegia muutusega sai muudetud ka nimi, mis on lihtsasti mõistetav igat keelt kõnelevale inimesele – Honda Center. Kogu vajalik info ja mudelivalik on leitav veebiaadressilt www.hondacenter.ee. Uue esinduse eeliseks on kindlasti asukoht. Varem asus keskus Luigel, mis oli küll sobilik offroad tehnika müügiks, kuid kindlasti mitte, ei oleks nii “nurga taha” saanud jääda täieliku Honda valikuga, mida tänane keskus pakub.

Selle kevade põnevamad Honda motouudised on uus Gold Wing. Raju masin, millega proovisõitu ei jõua ära oodata. Mõelge korra ise kaasa. See on mootorratas, aga tal on 6-silindiline boksermootor, töömahuga 1,8 liitrit. Ta kaalub 380kg (NB! see on 40kg vähem kui eelmine põlvkond “kuldtiibu”), sellel rattal on 7-käiguline automaatkäigukast ja varustuse loetelu on pikem, kui kiri jõuluvanale. Pilk Gold Wing “armatuurlauale” ütleb, et see on ratas, millel on KÕIK olemas.

Teisena ja mitte vähem olulisena, on lettis Africa Twin Adventure Sports. Nime taha peituv uuendus hõlmab endas pikema vedrustuse käigu, mugavamaks sätitud isteasendi ja suurema kütusepaagiga vana hea ja mõneti legendaarse Africa Twini seikluslikumat versiooni. Tehnoloogia poolt on oluline samm, et ka Africa Twin ei oma enam gaasitrossi, vaid Throttle by Wire süsteemi. Sõjamaalingud on tuttavad neile, kes seda mudelit mäletavad sellest ajast, kui ta turule toodi, aastaks oli siis 1988 ehk PALJU ÕNNE AFRICA TWIN!

Kolmas uudis on CB-seeria, selles valikus on kolm versiooni: CB125R, CB300R ja CB1000R. Need rattad on läbi ja läbi uued – uus raam, uus ja ärevam disain ning nad on varustatud, täna juba automaailmas tavapäraseks saanud, digitaalsete näidikutega. Ja imestage või mitte, aga kõige väiksema CB venna saab endale alla 5000 € ja selle masinaga saab sõita A1-kategooria lubadega. Ehk lapsevanemad – ostke võsukesele motikas, mitte roller!

Tipptasemel amorditöökoda ja killud Honda ajaloost

Kui oled esinduse esimeselt korruselt omale kaherattalise sõbra soetanud, siis Sinu järgmine peatuspunkt peab olema korrus number kaks. Seal asub Smartshop RCD, mille esmane tegevus on amortisaatorite personaliseerimine, olenemata kas oled average Joe või professionaalne võidusõita ning kas Sinu ratta all on peamiselt maastik või asfalt. Vähem oluline ei ole amordihooldus. Tavapärane õlivahetus on kõigile enesestmõistetav, aga millal hooldasid oma mootorratta vedrustust? Smartshop on maailma olulisemate amorditoodjate ametlik partner Eestis – WP, KYB, Showa ja Öhlins.

Teisele korrusele astudes tervitab Sind Honda krossirataste kollektsioon, mille hulgast leiab 1998 aastal toodetud, maailma esimese alumiiniumraamiga motokrossiratta. Ehk siit fakt – Honda oli esimene tootja, kes loobus krossirajal toruraamist, julge otsus ja tänaseni on sellele rajale jäädud. Lisaks esimesele põlvkonnale on kollektsioonis, neljas, viies ja kuues. Seitsmes asub veel müügisaalis ning numbrid 2 ja 3 on otsimisel – kui on pakkuda, siis info@hondacenter.ee ootab.

Kordamine on Honda

  1. www.hondacenter.ee
  2. Tuleviku tee 2, Peetri küla, Rae vald
  3. Full range Honda mototehnikat
  4. Parim valik Honda aia- ja power-seadmeid
  5. Kõik Honda paadimootoritest
  6. Müük, hooldus, garantii (kui üldse see viimane sõna Honda leksikonis eksisteerib)
  7. Amordid, amordid, amordid (WP, KYB, Showa, Öhlins)
  8. Sõiduvarustus
  9. Ajalugu
  10. Kõik ühe katuse all!

Astu läbi!

 

Related posts