Kaup kohale eesli, jalgratta või kaubikuga

On teada fakt, et toodete tarnemaht kasvab kiirelt kogu maailmas. Sama lihtne, kui tellida toitu supermarketist, saab tellida lilli kallimale või lõunasöögi ja neid võimalusi kasutatakse innukalt kogu maailmas. Milline on kõige usaldusväärsem transport tarnete teostamiseks? On see kaubik, paat või eesel? Volkswagen Commercial Vehicles teeb väikese ülevaate ja pakub juurde valiku lõbusaid fotosid.

 

Prantsusmaal jalgratastega miljon pakki aastas

Väikeste pakkide tarnimine jalgrattaga on eriti populaarne Madalmaades ja Taanis, kus jalgrattaga viiakse kohale isegi koenäidiseid haiglatele. Siiski, ka teistes riikides kasvab selle tarneviisi populaarsus, näiteks Saksamaal muutuvad populaarsemaks elektri jõul liikuvad veojalgrattad. Võrdlemisi hiljuti, 2012. aastal loodi esimene jalgrattakulleri teenistus Rumeenias. Prantsusmaal viiakse igal aastal kolmerattalistega jalgratastega kohale miljon pakki. Austrias kasutatakse jalgrattaid meditsiinitoodete veoks ning jäätise viimiseks parkidesse.

Veneetsias tuuakse DHLi ja UPSi pakid paadiga

Veneetsias ärge väga imestage, kui saate pakikese kätte paadiga. Veopaadid on selles linnas arusaadavail põhjusil väga levinud ning nendega teenindavad oma kliente ka kullerifirmad DHL ja UPS. Suur osa alustest on varustatud külmikuga toidu ja jookide vedamiseks. Veolaevu või paate kasutab ka postninghulk Veneetsia hotelle toovad oma külastajate pagasi taoliste paatidega.

Kaubavedu eesli või muula seljas

Ühes Kreeka Hydra saare sadamatest jõuavad kaubad kohale tavapärasel moel konteinerites, vastavalt koorma spetsiifikale. Sadamast edasi toimetatakse aga neid kõige sagedamini eesliga. Ka USAs Grand Canyoni lähistel asub koht, kus isegi 21. sajandil viiakse posti eesli või muula seljas. See on viimane USA muulapost,mis läbib iga päev 16 miili ehk umbes 26 km.

Šampust saab Uus-Meremaal helikopteriga

Uus-Meremaal elavad inimesed ilusates paradiisitaolistes kohtades, mis asuvad üksikutes nurkades, väga kaugel eemal ülejäänud asustusest. Tänapäeval peetakse võimalust elada segamatult luksuseks ning sellised kauged ja isoleeritud eksklusiivsed asukohad on ligipääsetavad vaid helikopteriga. Kuid ka neis paigus pakutakse inimestele tarneteenuseid, kusjuures mitu ettevõtet veavad ööpäevaringselt iga päev. Mitu transpordiettevõtet, mis veavad kaupu helikopteriga, pakuvad võimalust tellida näiteks šampanjat. Tasub märkida, et tarnemaksumus võib olla isegi seitse korda suurem kui joogi enda hind.

Väikeäridele sobilik veok

Erinevates küsitlustes, kus hinnatakse vedude teostamiseks väikeäridele sobilikke sõidukeid, on liider Volkswagen Caddy. See kaubik hoiab stabiilset esikohta TOPides tänu kütusesäästlikkusele ja mahutavusele. Mainitakse muidugi ka, et sellega on lihtsalt meeldiv sõita.

 

Related posts