kUUEnda põlvkonna Volkswagen Polo jõudis Eesti müügisaalidesse

Alates novembrist jõuab Eesti edasimüüjate autosalongidesse uus, täielikult ümberehitatud kuuenda põlvkonna Volkswagen Polo, mille mudelite hinnad algavad 13 792 eurost. Esialgu saab valida bensiinimootorite vahel. 1,6-liitrise TDI diiselmootoriga Polo jõuab Baltikumi turule aasta lõpuks.

Volkswageni Baltikumi brändijuhi, Ilgvars Ļubka hinnangul on uuenenud Polo tõenäoliselt üks suurimaid üllatusi käesoleval aastal, mis ületab loodetavasti kõiki ootusi, mis väikeautodele seatud. „Oleme uue Polo üle väga uhked ning usume, et ka tarbijad armuvad sellesse. Uuenduskuuri läbinud Polo on senisest suurem, ruumikam, mugavam ja jätkab loodetavasti mudeli edulugu, sest enam kui 14 miljoni müüdud eksemplariga on Polost saanud üks maailma edukaim väikeauto. Usutavasti saab värskem versioon olema teerajajaks omas segmendis, sest uue Polo näol on tegemist ühe tehnoloogiliselt arenenuima automudeliga turul,“ kommenteeris Lubka.

Kokku registreeriti 2017. aastal Baltikumis 4 315 väikeklassi autode A0 segmendi luukpäramudelit, millest kõige rohkem, 1 895 müüdi Eestis. Antud segmendi uue Euroopa turu liidri, värske Polo tulekuga loodetakse neid numbreid veelgi kasvatada.

Kuuenda põlvkonna Polo on müügil kolmel varustustasemel: Trendline, Comfortline ja Highline. Mudelivaliku tipus on 2,0 TSI 147 kW/ 200 hj mootoriga Polo GTI. Seejuures on ka Polo baasversioon Trendline hästi varustatud, omades standardvarustuses leed-päevatulesid, kiiruspiirikut ning lähiümbruse jälgimissüsteemi koos linnaliikluse hädapidurdusfunktsiooni ja jalakäijate jälgimise süsteemiga. Lisaks on kõigil Polo mudelitel start-stop süsteem ja regeneratiivne pidurdusrežiim.

Lisavarustuse valikusse kuuluvad intensiivvalgusega täisleed-esituled, leed-päevatuled, leed-tagatuled, Air Care Climatronic-süsteem koos õhukvaliteedi anduri ja allergeenifiltriga, juhtmevaba laadimine nutitelefonidele ja oma klassi üks suurimaid panoraamkatuseid. Ühtlasi on võimalik uut Polo isikupärastada peaaegu unikaalseks autoks, sest valida saab erinevate varustustasemete, värvide, salongiviimistluste ja velgede vahel. Lisaks avaldab uus mudel muljet oma juhiabi- ja mugavussüsteemidega, millest mitmed on võetud üle Golfilt ja Passatilt.

Uue Polo mudelitega saab tutvuda alates novembrist kõikides Volkswageni edasimüüjate autosalongides üle Eesti.

Related posts