LaitseRallyPark kutsub maastikule

LaitseRallyPark, mis senini on pühendunud pigem kiiresti sõitmisele, avas mõned päevad tagasi maastikuraja. Raja pikkuseks on 700 meetrit ja see on täis pikitud erinevaid takistusi, millede abil on igal maasturiomanikul võimalus oma sõiduriista tegelikud võimed proovile panna.

img_4333

Rada on koostatud nii, et seda saab nautida ka ilma spetsiaalse varustuseta. Nagu ütles LaitseRallyParki turundusjuht Meelis Raudleht, siis uputama ei hakka. Meie toimetuse soovitus on, et jimmykingad tasub siiski vahetada millegi veidi sportlikuma vastu.

img_4408

Kui sinu masinapargis maastikuvõimekusega sõiduk puudub, siis on Laitse pererahval selle vastu rohtu. Rentida on võimalik tõelist Nõukogude Liidu offroad paremikku kuulunud jõuvankrit UAZ 452D. Selle sõiduvahendi roolis on tundetulva raske tagasi hoida. Auto võimaldab aimu saada kuidas toimib aeglusti ja mis tähendab kui veojõud kõigile neljale rattale rakendub. Sõita saab iga ilmaga ja kuna rendivahend on varustatud korralike lisatuledega, siis ei tule takistuseks ka pimedad talveõhtud.

img_4381

Mine pane sinagi oma maastur proovile. LaitseRallyPark annab ideaalse võimaluse seda ohutult teha. Kui peale raja läbimist tekkis mõni idee, et mida soovid seal veel näha, siis olenemata mõtte hullusest kirjuta see võõrustaja Facebooki seinale. Parimad ettepanekud tehakse teoks ja saavad premeeritud tasuta tegevustega LaitseRallyParkis. Seega Wroomeri soovitus on sõprad punti võtta ja autoninad Laitse suunas pöörata. Meie meeskond teeb seda kindlasti ka mõne proovisõidu käigus. Püsige kanalil.

img_4365

NB! Broneeri aeg kohe, sest aasta lõpuni pakutakse tutvumishinda.
Tee seda telefonitsi 6716067 või kirjateel info@laitserallypark.ee.
Koduleht – http://laitserallipark.ee/
Facebook – https://www.facebook.com/LaitseRallyPark

 

Related posts