Lexus alustas koostööd geneetikaettevõttega 23andMe loomaks personaalset sõidukit

Sinu kõige isiklikum auto

Kes meist ei unistaks sõidukist, mis suudaks täita absoluutselt kõiki meie vajadusi. Kui siiani oligi sellise sõiduki omamine ainult unistus, siis nüüd on sellest saamas reaalsus, sest Lexus hakkab peagi pakkuma enneolematut võimalust sõiduki isikupärastamiseks. Koostöös personaalse geneetika ettevõttega 23andMe loodud Genetic Select on revolutsiooniline auto ostmise võimalus, mis võtab arvesse ainult seda, mis on kõige olulisem – juhti ennast.

Kuidas see töötab

Lexus Genetic Select’i saab proovida Lexuse esindustes alates 1. aprillist. Genetic Select’i patenteeritud DNA järjestamise tehnoloogia viib juhid kokku neile sobiva Lexuse sõidukiga, mis on personaliseeritud juhi kõikidest omadustest lähtuvalt. Enneolematu innovatsiooni abil on võimalik täpselt juhi DNA põhjal järeldada, milline sõiduk on talle kõige sobivam. Näiteks kui kliendi geneetikast lähtuvalt selgub, et tal ei ole tõenäosust kiilaspäisuse tekkeks, siis saab tema autol olema katuseluuk. Sarnaselt saavad need, kellel on geneetiliselt suurem tõenäosus tedretähnide tekkeks, sõiduki toonitud akendega. Õigupoolest on 23andMe arusaam geneetilistest variatsioonidest nii täpne, et Genetic Select võimaldab Lexusel pakkuda koguni 99,99967% täpsusega ideaalse värvi, hobujõududega ning konfigureeritud istmete ja eelseadistatud raadiokanalitega sõidukit. Juhi ja tema sõiduki eristamine saab olema praktiliselt võimatu.

“Lexus on alati püüelnud selle poole, et pakkuda klientidele võimalikult individuaalset lähenemist, seda nii sõiduki valimisel kui ka selle omamisel,” ütles Lexuse turunduse asepresident Cooper Ericksen. “Klientide ootuste ületamine on kodeeritud Lexuse DNA-sse. Viime selle järgmisele tasandile ja kaasame selleks ka klientide DNA.”

10 minutit ja 48 tundi

“Genetic Select’i tegemiseks kulub umbes 10 minutit ja selleks pole vaja vastata ühelegi küsimusele ega anda oma allkirja. Lexuse teenindav personal võtab kliendilt süljeproovi ja saadab selle 23andMe laborisse testimiseks. 48 tunni jooksul jõuab ideaalne sõiduk kliendi ukse ette. Juhil pole sõiduki kasutamiseks tarvis isegi võtit, sest revolutsiooniline süljejõul töötav käivitussüsteem käivitab sõiduki DNA-d tuvastava sensori abil. Lihtsalt tõmba keelega üle andrui ja alusta sõitu. Klientidel on võimalik broneerida aeg Lexus Genetic Select’i tegemiseks kohalike Lexuse edasimüüjate juures alates 1. aprillist.

23andMe

23andMe on juhtiv geneetika ja uuringutega tegelev ettevõte. 2006. aastal asustatud ettevõtte missioon on tuua geenitehnoloogiat inimestele lähemale, aidata seda paremini mõista ja teadmisi sellest inimeste heaks ära kasutada. 23andMe’l on miljoneid kliente üle maailma ja see asub USA-s Californias.
Rohkem infot: https://www.23andme.com/.

Lexusest

1989. aastal turule tulnud Lexus on saanud ülemaailmselt tuntuks eeskujuliku kvaliteedi, tipptasemel kõrgtehnoloogilise sisu ning ainulaadse tervikliku klienditeeninduskontseptsiooni poolest. Et veelgi tugevdada Lexuse traditsioonilisi väärtusi, milleks on kvaliteet, mugavus ja luksuslik sisustus, tegeleb Lexus praegu oma tootevaliku uuendamisega, tuues välja rea uusi ja innustavaid tooteid, mida iseloomustab julgem teostus, parem sõidudünaamika ja tipptasemel tehnoloogia. Lexus on endiselt esimene ja ainus premium klassi autotootja, kes pakub diiselmootoritele keskkonnasõbralikku alternatiivi iselaadivate hübriidautode valikuga, millesse kuuluvad RX 450h, NX 300h, GS 450h ja GS 300h, samuti LS 500h, LC 500h, IS 300h ja CT 200h. Hübriidtehnoloogia võidukäigust ka Eestis annab tunnistust see, et möödunud aastal oli ligi 90% kõigist siinsel turul müüdud Lexuse mudelitest hübriidid.

Lisainformatsioon
www.lexus.ee
www.facebook.com/lexuseesti

Related posts