Viienda mälumängu võitis LW, üldvõitja Autoleht

Wroomeri 2016/2017 viktoriinidesari kulmineerus avamist ootavas Eesti Mootorispordi Muuseumis. Mängust võttis osa 16 võistkonda, mis tegi kokku rekordilised 46 mängurit. Asja tegi peamurdjatele huvitavamaks see, et neil puudus esialgu teadmine kuhu nad lõpuks jõuavad – üllatus oli suur ja emotsioone jagus terveks õhtuks.
Enne Turbasse jõudmist tuli läbida vigursõidurada, kus olid kiiremad Oversteering ja Hobiautod 23,2 sekundiga, neile järgnes napilt Autoleht 23,6 sekundiga. Lisaks tuli aja peale vastata kolmele online küsimusele.

Peale mängu rääkis Eesti Mootorispordi Muuseumi ehitusest ja eksponaatide otsimisest põnevaid lugusid Arno Sillat.

Viimase, Eesti autode teemalise viktoriini võitis jõuliselt alles hiljuti meiega ühinenud LW, teine oli Klubi UNIC ja kolmas MotoVõim.

Viimase mängu tulemused:

Viiendat mängu toetasid Tanklakett Tartu Terminaal, Vianor Autokeskused, Liqui Moly ja seiklusmängukeskus AdventureRooms.

Läbi viie viktoriini oli parim Autoleht. Teise koha saavutas võistkond Oversteering ja kolmandaks tuli või jäi Sääse sport. Esimesel hooajal osales eri mängudel kokku 23 võistkonda, mis teeb kokku üle kuuekümne mänguri!
Wroomeri 2016/2017 autoviktoriinide lõplik seis on järgmine:

Eraldi diplomitega said tänatud võistkonnad: Hobiautod, Integrale, Oversteering ja Sääse sport. Nemad võtsid osa kõigist mängudest.
Muidugi täname kõiki mängureid, toetajaid ning uued ja veel põnevamad peamurdmised on sügisest taas tulemas. Kogu Wroomeri meeskonna eriline tänu läheb veel härra Toomas Vabamäe suunal. Aplaus!

Viimase mängu pildigalerii (fotod Erik Riikoja)

Related posts