Nissan Qashqai uhi-uuenes

Uus bensiinimootorite valik, uus topeltsiduriga käigukast, uus teabe- ja meelelahutussüsteem NissanConnect tugevdab sidemeid juhi ja sõiduki vahel. Süsteem pakub klientidele sujuvat ja intuitiivset nutitelefoni integreerimise võimalust.

Euroopas enim müüdud crossover Qashqai on nüüd varasemast veelgi meeldivam tänu bensiinimootorite uuele valikule ning uuele teabe- ja meelelahutussüsteemile, mille funktsionaalsust on oluliselt täiustatud.

Uued bensiinimootorid

Nissan Qashqai on sai uued 1,3-liitrise bensiinimootorid, millel on võimsust 140 hj ja 160 hj.

See on saadaval kas kuuekäigulise manuaalkäigukasti või uue seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (DCT), mõlemal juhul on sõiduk esirattaveoga. Tegemist on esimese korraga, kui DCT on lisatud Nissani suure müügimahuga mudelile ning see pakub klientidele sportlikku ja dünaamilisemat sõidukogemust ning paremat kiirendust kohaltvõtul.

Täiustatud bensiinimootor võtab vähem kütust ja selle CO2-heitkogused on väiksemad. Sõiduki reageering ja kiirendus on tõhusamad, võimsus ja pöördemoment suuremad, võimsuse edastamine sujuvam ja lineaarsem ning üldine sõiduelamus on vaiksem. Ka hooldusvälpasid on pikendatud.

 

Uus teabe- ja meelelahutussüsteem NissanConnect

Qashqais on Nissani uus teabe- ja meelelahutussüsteem, mille funktsionaalsust on oluliselt täiustatud.

NissanConnect on uhiuus täiustatud teabe- ja meelelahutussüsteem, millel on sujuv ja intuitiivne nutitelefoni integreerimine sõidukiga ning võimalus laadida kaardi- ja tarkvarauuendusi alla õhu kaudu (OTA). Apple CarPlay kuulub põhivarustusse kõigis varustustasemetes, välja arvatud põhivarustustasemes Visia.

Kasutajatel soovitatakse laadida nutitelefonis alla uus rakendus nimega Door to Door Navigation, et kasutada lisafunktsioone.

 

Related posts