Rainer Pius: uus Megane üllatas positiivselt

Renault edasimüüjad ABC Motors ja City Motors toetasid Wroomeri kevadist autoviktoriini ning City Motors pani välja nädalavahetuse Megane’ga. Selle võitis Rainer Pius, tööelus ise ka autojuht, kes nüüd oma kogemusi jagab.

Rainer Pius räägib niimoodi: “Meie nädalavahetuse auto oli Renault Megane Bose Edition, 1,6 liitrine turbodiisel, käike vahetasin 6käigulise manuaalkastiga. Et linna vahel tiirutamine tundus igavavõitu, siis otsustasime ette võtta reisi Lätti. Seal saime nautida siledaid, aga ka väga jubedaid lõunanaabrite teid. Kokku sõitsime pisut üle 700. kilomeetri.

See auto üllatas mind üsna mitmel moel vägagi positiivselt. Esiteks, juba välimuselt näeb ta üsna edev välja. Bose muusikasüsteem tegi sõidu väga nauditavaks. Mis oli selle auto puhul mind üllatas, olid masseerivad istmed. Trassil sõites tuli teisigi positiivseid omadusi välja, näiteks möödasõite oli lausa lust teha. Alguses ehmatas pisike mootor ära, aga uskumatu, kui erk ta on! Kütusekulu maanteel 4 liitrit sajale, samuti uskumatu. Selliste numbrite nägemine võttis lausa muigama.

Teistele julgeksin kohe kindlasti Renault’d soovitada, sest tänapäeva Renault on ikka midagi muud kui aastate tagused. Kui ma poleks saanud proovida seda Megane’i, siis tõenäoliselt arvaksin ma siiamaani prantsuse autodest mitte kuigi hästi. Minu arvamus on kardinaalselt muutunud.”

Tööpäevad mööduvad Piusil rooli keerates, igapäevaselt sõidab MAN-iga. Niiöelda pereauto on tal universaal Toyota Avensis. Isalt sai ta aga SAABi pisiku ja selle tulemusena on tal 9000 Aero, mida on “pisut järgi aidatud”.

Related posts