Ralliautost inspireeritud uus Golf GTI TCR nüüd müügil

Volkswagen esitleb võidusõidusarjas TCR osalevast võistlusautost inspireeritud uut mudelit Golf GTI TCR, mille hind Eestis algab alates 34 806 eurost. Võimsal eriversioonil on 2-liitrine 290-hobujõuline turbomootor ning 7-käiguline topeltsiduriga DSG käigukast. Auto maksimaalkiirus küündib 260 kilomeetrini tunnis ning nullist sajani kiirendab GTI TCR 5,6 sekundiga.

 

Uuel Golf GTI TCR mudelil on rikkalik standardvarustus, mida on täiustatud tehnoloogiliste lisadega nagu digitaalne näidikuplokk Active Info Display, LED esituled ning sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist. Lisaks kuuluvad standardvarustusse diferentsiaalilukk, efektiivsemad pidurid, spetsiaalselt selle mudeli jaoks loodud disainiga sportistmed, punaste servadega turvavööd ning eridisainiga sportrool.

 

Auto ei ole eriline mitte ainult seest, vaid ka väljast – Golf GTI TCR mudel on varustatud 18-tolliliste Belvedere kergmetallvelgedega (alternatiivina on valikus 18-tollised Milton Keynes valuveljed), mustad peeglite korpused, karbilaiendid, esisplitter, TCR katusespoiler ja difuusor.

 

Lisatasu eest saab auto külgpaneelidele tellida meekärjemustrilised kujundused, musta katuse, süsinikkiust peeglite korpused ning 19-tollised veljed.

 

Ostjal on võimalik valida ka kahe erineva lisavarustuspaketi vahel. Esimene pakett (2172€) sisaldab 19-tolliseid Reifnitz velgesid 235/35 R 19 rehvidega, Vmax lisa, mis kergitab lõppkiirust, tagavedrustuse sportversiooni ning DCC adaptiivset kerekontrolli. Teine pakett (2947€) sisaldab samuti tagavedrustuse sportversiooni, DCC adaptiivset kerekontrolli ja Vmax lisa ning Pretoria 19- tolliseid velgesid, 235/35 R 19 mõõdus tänavaslikkide ja turvapoltidega.

Related posts