Renault esitles Hiinas elektriautot City K-ZE

Shanghai autonäitusel toimunud pressikonverentsil esitles Renault Grupi tegevjuht Thierry Bolloré ettevõtte suuri eesmärke ja tegevuskava Hiinas kuni 2022. aastani: Drive the Future  strateegia raames on eesmärgiks müüa aastas 550 000 sõidukit. Selle saavutamiseks avatakse Renault’ loos uus peatükk ning esitletakse mudelit Renault City K-ZEdžiibiliku disainiga globaalset A-segmendi täiselektrilist linnaautot.

2019 – Renault CITY K-ZE

Renault City K-ZE esmaesitlusega siseneb Renault Grupp maailma suurimale ja kõige kiiremini kasvavale elektriautode turule. Kuus kuud pärast ideeauto näitamist Pariisi autonäitusel on Renault mudelivaliku kuues täiselektriline sõiduk valmis esitluseks Shanghais.

2019 – Renault CITY K-ZE

Esimese Hiinas konstrueeritud ja Hiina jaoks mõeldud A-segmendi elektriautona  hakatakse Renault City K-ZE-d tootma Hiinas Renault’-Nissani-Mitsubishi Liidu ja kohaliku autotootja Dongfengi ühisettevõttes eGT New Energy Automotive Co.

Renault City K-ZE disain:

  • Kompaktne, jõuline ja enesekindel välimus, LED päevasõidutuled.
  • Klassikaliselt džiibilik: kliirens 150 mm
  • Teljevahe 2423 mm ja 300liitrine pakiruum – oma klassi parimad näitajad, mis teevad K-ZE-st paindliku ja praktilise igapäevaauto.
  • Renault City K-ZE: inimkeskne intelligents & konkurentsivõimelised laadimisvõimalused

 

2019 – Renault CITY K-ZE

City K-ZE mitmed laadimisvõimalused võimaldavad selle ühendada nii koduse 220V pistiku kui ka avaliku laadimisinfrastruktuuriga. Kiirlaadimisega võtab akude laadimine 0 kuni 80 % ulatuses aega ainult 50 minutit. Tavalaadimisel kulub akude maksimaalseks laadimiseks neli tundi: täiesti sobiv linna kiire elurütmi jaoks

Oma klassi parim intelligentne interaktiivne kasutajaliides: multifunktsionaalse 8-tollise värvilise LCD puuteekraaniga, mis tagab, et sõitjad püsivad alati ühenduses. Telefonirakenduse kaudu on autole ligipääs ka eemalt. Kasutada saab internetinavigeerimist ja reaalajas jälgida elektrijõuallikaga seotud infot. Olemas on lihtne ligipääs internetimeelelahutusele, 4G WiFile ja nutikale häältuvastusele.

Vastavalt Renault’ inimkesksele filosoofiale on Renault City K-ZE varustatud saasteainete andurite ja  õhu kvaliteedi jälgimise süsteemiga, mis hindab sõitjateruumi õhku ning lülitab vajadusel ventilatsiooni automaatselt siseringlusele, tagades autos viibijatele tervisliku ja värske keskkonna.

Renault City K-ZE: kõrge kvaliteet

  • City K-ZE valmistatakse Hiinas vastavalt kõrgetele ülemaailmsetele kvaliteedistandarditele. Sel kasutatakse Renault’ tipptasemel elektritehnoloogiat.
  • City K-ZE tagab turvalise sõidu, olles varustatud ohutusvarustusega nagu näiteks rehvirõhuandurid (TPMS) ja tagurduskaamera.
2019 – Renault CITY K-ZE

Related posts