Renault SYMBIOZ: isejuhtiv, elektriline, ühendatud

Renault teeb ajalugu. Kujutle, et asud töö- või lõbureisile ja kinnitad rihmad autos, mis kiirendab nagu sportauto, kus kõik on vaikne ja sa ei pea mõtlema eesseisvale reisile, sind ümbritseb kontserdisaali kvaliteediga heli ning silme ees on kinolina kvaliteediga ekraan. Sa jõuad kohale ja oled lõdvestunud. Kõigega kursis. Tuju hea. Kas selline ongi tulevik? Renault meelest küll. Renault SYMBIOZ demoauto on selline juba praegu.

Renault esitles 2017. aastal Frankfurdi Motor Show’l oma SYMBIOZi visiooni autost ja majast 2030. aastal ning pakub nüüd ajakirjanikele võimalust SYMBIOZi demoautoga proovisõitu teha, mis on täielikautonoomne ning näitab, mida võib autosõit tähendada 2030. aastal.

SYMBIOZ demoauto proovisõidud on võimalus näidata reaalselt toimivat isejuhtivat, elektrilist ja ühendatud autot, mis muudab täielikult senist arusaama autosõidust ning pakub ühtemoodi nauditavat elamust nii käed roolil kui ka puhkeasendis.

SYBMIOZis on võimalik autojuhtimine automaatrežiimile lülitada ning kasutada sõiduaega muudeks tegevusteks. Usume, et autosõit hakkab tulevikus pakkuma elamusi mitmele meelele korraga ruumis, mis muutub vastavalt sõidurežiimile ja toimib kui juhi ja kaasreisija isiklik ökosüsteem.

Groupe Renault tootearenduse asepresident Gaspar Gascon Abellan: “On võimatu ette kujutada tulevikku SYMBIOZi demoautot proovimata. Renault’ insenerid ja disainerid on selle isejuhtiva sõidukiga liikunud järgmisse kümnendisse pakkudes täiesti enneolematut sõiduelamust elektrilise ja ühendatud autoga. Meil on hea meel jagada maailmaga oma nägemust tulevikust ning lasta neil seda juba praegu proovida.”

Related posts