Saksas sai DKV Box Europe kinnituse kasutamiseks

 

Saksas sai kinnituse teemaksude maksmise seade DKV Box Europe, millega saab lähitulevikus tasuda kõiki teemakse Euroopas. Kinnituse andis Saksamaa föderaalne kaubaveoteenistus (BAG).

„Meie elektrooniline teemaksude maksmise seade on Saksa teemaksusüsteemis kasutamiseks kinnitatud ja olemegi lõpuks maanteele jõudnud,” ütleb DKV Euro Service’i teemaksude direktor Jürgen Steinmeyer.

”Protsessi iga lüli, alates DKV Box Europe’i toimimisest, selle paigaldamisest veoautole, andmete edastamisest kuni arve esitamiseni toimis testimisprotsessis edukalt. Oleme tänulikud klientidele, kes katseperioodil meid toetasid ja tagasisidet jagasid,” räägib Steinmeyer.

Praegu läbib DKV Box Europe Austria teemaksu süsteemi kohapealseid katseid. Seade sai Belgias kasutusloa 2018. aasta detsembris.

DKV Euro Service

DKV Euro Service on üle 80 aasta olnud üks juhtivatest teenusepakkujatest logistika- ja transpordiettevõtetele. DKV pakub valikut teenuseid üle kogu Euroopa kulude optimeerimiseks ja autopargi haldamiseks, alates sularahavabast teenindusest marsruudil enam kui 80 000 kaubamärgist sõltumatus vastuvõtukohas ja lõpetades teemaksude eest arvete esitamise ja käibemaksudeklaratsioonidega. DKV kuulub DKV MOBILITY SERVICES Groupi, kus töötab ligi 1000 inimest. 2018. aastal oli kontserni käive 8,6 miljardit eurot ja see tegutses 42 riigis. Praegu kasutab umbes 200 000 klienti enam kui 3,7 miljonit DKV kaarti ja pardaseadet. 2018. aastal nimetati DKV kaart 14. korda järjest parimaks kaubamärgiks kütuse- ja teenustekaartide kategoorias.

Lisateave: www.dkv-euroservice.com

Related posts