Silmapaistvate Härrasmeeste Sõit ehk globaalne heategevuslik ühissõit

Hakkame pihta ebaolulisest, aga kuna see läheb pea alati edasises teksitimüras kaotsi, siis räägime sellest kohe alguses: naised, kellel on stiilinõuetele vastav mootorratas olemas, on oodatud koos meestega võrdselt sõitma!

See öeldud, räägime asjast.

Distinguished Gentelman’s Ride leidis aset esimsest korda neli aastat tagasi Austraalias, Sydneys. Eesmärgiks oli tookord ühendada klassikaliste ja custom mootorrataste skene ning koguda toetust meeste vaimse tervise toetuse ja eesnäärmevähi vastu võitlemiseks.

Ka tänavuse aasta septembri viimasel pühapäeval, 24. kuupäeval podisevad ja tuksuvad stiilsed vanakooli mootorrattad ja kustomid, üle kogu planeedi toetusürituse raames ühes taktis (peaaegu). Seega on igaühel, kellel on stiilinõuetele vastav tsikkel või motoroller olemas (või saab selle sõbra käest laenata), põhjust oma parim ülikond (või kleit, kostüüm), kaelarätt ja keep kapist välja otsida, habe kammida, vuntisid vahatada ja istuda oma cafe racerile, bobberile, scramblerile või muule põnevale vanakooli customile või uusklassikule ning teha sõit üheaegselt koos 70 000 ratturiga 95 riigist üle kogu planeedi. Sedakorda toimub sõit, kui piisavalt sõitjaid leidub, ka Tartus.

Ürituse kohalik sponsor on Renard Speed Shop ning globaalsed toetajad Triumph Motorcysles ja Zenith Watches.

Sel aastal on eesmärk koguda toetustena 5 miljonit dollarit. Ka Eesti pole sellest välja jäänud, kirja on pannud ja annetuse teinud juba paarkümmend mootorratturit. Ole õigeagselt platsis ja osale!

Millal:
24. septembril 2017 kell 11:00

Kus:
Tallinnas, Renard Speed Shopi ees, Talliskivi 62

Milllise mootorrattaga ma võin tulla?
Sobivad kõik mootorrattad vanusega 35+ (tõupuhas retro), kohvikureisserid, skrämblerid, vanakooli chopperid, bobberid, träkkerid, bratid, vanakooli rollerid, vanakooli külkad, igatsugu muud kustomid ja moodsad klassikud.

Aga kui ma ei saa tulla aga toetada soovin ikka?
Siis saad toetada üritust kas kohaliku sponsorina https://goo.gl/snLYnH või olla väikse toetussummaga mõne sulle meeldiva sõitja https://goo.gl/CntVfP sponsor.
Üksi summa pole liiga väike, ka üks Euro on abiks. Kogutud raha läheb eesnäärmevähi ja meeste enesetappude vastu võitlemiseks.

Klaar, aga kust ma rohkem infot leian?

Ürituse eestvedaja Tallinnas: Olavi Tõnisson, mac@biker.ee
https://www.gentlemansride.com/rider/macintosh

 

Related posts