SISUTURUNDUS Rahatakso Colt võtab teie raha meelsasti vastu

Uurime koos Sõidame-tiimiga üht uut huvitavat idufirmat. Meie ees istuvad kaks kahekümnendates aastates meest, Rainer Kaugas ja Kuno Hellmees. Mehed on käivitanud revolutsioonilise startupi, Rahatakso Colt, millega juba kaks kuud peale alustamist siirdutakse Euroopa turule. Küsime neilt, milles seisneb nende äri ja kuidas on esimestel kuudel läinud.

Niisiis, Rahatakso Colt. Milles teie äri seisneb?

Noh, meil on selline äpp (näitab iPhone Xi ekraanilt), siia saab sisestada rahasumma, mida ollakse valmis niiöelda välja käima ja kaardirakenduselt saab vaadata, milline rahatakso tuleb ja kui kiiresti kohale jõuab.

Mis mõttes “rahasumma, mida ollakse valmis välja käima”?

Me oleme aru saanud, et inimestel raha on, no täitsa korralikult on, ja me oleme valmis seda vastu võtma. Ja inimesed annavad ikka ka. Peamiselt võtame sulas. Me muidugi helistame neile ka enne, kui takso kohale jõuab.

Kui palju korraga antakse?

See sõltub läbirääkimistest. Muide, kuumaksetega on soodsam Rahatakso klient olla kui ühekordse maksega.

Ja millal te break even pointi ületate?

Breikiiven tuleb meile kiirelt, äri on väga kasumlik, peaaegu ilma kuludeta. Eelmine kuu oli käive ligi 13 miljonit eurot, aastaga teeb see ju kokku päris korralikud summad.

Kas on plaani ka raha tõsta?

Me tõstamegi kogu aeg. Klientidelt kilekottidesse ja sealt Skandinaavia pankadesse.

Kes on taksojuhid?

Me oleme Rahataksos seda meelt, et Eestis võiks võõrtööjõudu senisest palju rohkem kasutada ja me olemegi seda teed läinud.

Kes maksab töötajate sotsiaal- ja tulumaksud?

Ei saa teie küsimusest hästi aru!

Iga ettevõte peab ju maksma tööjõumakse oma töötajate pealt

Aa, mõtled seda ametnike, politseinike ja arstide toetuse värki! Noo, eks juhid maksavad ise vist, ega me ka ei tea, meie võtame rahataksojuhtidelt vaid nende kogutud raha vastu.

Suur tänu lühikese intervjuu eest, raha paneb rattad käima. Nael kummi, poisid!

Aitäh! Küsiksime lõpetuseks ise ka, et kui palju te oleksite siin ja nüüd valmis välja käima? Saate otse meile anda, ei ole vaja äppi alla laadida ja taksot kutsuda!

 

 

Related posts