Subaru Outbacki taevakarva erimudel Northern Lights

Subaru on oma populaarsetele automarkidele varasemaltki eriseeriaid pakkunud. Esimese hooga meenub paari aasta tagune „Pure Red”, mis toreda ja vilka XV tumepunasesse efektsesse ning pilkupüüdvasse kuube riietas. Kui tava-XV-d kipuvad täna sujuvalt autode massi ära kaduma, siis toonane „kuratlikult“ punane XV eristub massist üsna selgelt.

Sellel korral on virmalistekarva pintsliga üle tõmmatud Subaru kõige populaarsemast mudelist – Outbackist. 1995. aastast maailmas laineid löönud ning nüüdseks viiendasse põlvkonda jõudnud Outbacki erimudeleid jõuab Eestisse müügile vaid 30 ning hind on 37 300 eurot.

Erimudeli kujundus on inspireeritud virmaliste valgusest

Et taevased toonid selgemini eristuksid, on virmaliste-Outbackil musta värvi 18“ valuveljed ning sama tooni katusereelingud. Mustadesse toonidesse on seatud ka elektriliselt avaneval tagaluugil olevad kirjad.  Tumedale üldmuljele vastukaaluks leiab virmalistest inspireeritud rohekaid jooni nii iluvõrelt, esiuste alaservast kui ka kõikjalt salongist. Rohelise niidiga läbiõmmeldud detaile on jagunud nii armatuurlauale, poolnahksetele istmetele, kesk-konsoolile kui ka roolile. Öiseid põhjataevamotiive leiab ka 8-tollise multimeediaseade ekraanilt. Kõnealune seade ühendub läbi Apple CarPlay ja Android Auto kõikide tänapäevaste nutiseadmetega.

Põhivarustuses on kõik vajalikud asjad

Erimudelit on saadaval kolmes eri värvitoonis – must, valge ja tumehall. Põhivarustusse kuuluvad navigatsiooniseade, kuue kaameraga EyeSight juhiabisüsteemid koos adaptiivse püsikiirushoidikuga. Lisaks elektriline tagaluuk, kahetsooniline kliimaseade, kõikide istmete istmesoojendused, parkimiskaamerad, vihmasensor, LED esituled, 7 turvapatja, aktiivpeatoed jne.

Outbackis saab ka magada!

Lisaks eelnevale on Subaru Outback minu hinnangul üks universaalsemaid autosid – mahukas, kõrge, suutlik ning mugav. Tagumised istmed saab vajadusel alla klappida ning seeläbi vedada ka pikemaid asju. Kuna pagasiruumi põrand jääb istmete alla-klappimisel sile, saab autos ka mugavalt magada. See on aga teretulnud mugavaks lahenduseks lühematel ja pikematel autoseiklustel. Värskema mudeli kohta saad lugeda siit: https://www.wroomer.ee/subaru-outback-parema-parendamine/

Subarule omaselt kuuluvad Outback „Northern Lights“ erimudeli põhivarustusse ka pidev sümmeetriline nelikvedu, 200 mm kliirens, 2.5-liitrine vabalthingav boksermootor, Lineartronic CVT käigukast ning 3 aastat tasuta hooldust. Lisaks mõistagi mahukas ja funktsionaalne pagasiruum, kõrge kliirens ning mõistlikud ülalpidamiskulud.

 

Related posts