Tigran: miks armeenlastel on kuldketid

Wroomer kohtus Armeenia-Eesti ständapkoomik Tigran Gevorkianiga, et pommitada teda küsimustega ja puhuda veidi autojuttu. Tigran rääkis, et Armeenias sõidavad mõned autoga, mille mark on “miljon ratastel”. Intervjuuks ol ilm ilus, sel hommikul oli maha sadanud kevade viimane lumi ja Tuisu tänaval  oli nagu enne jõule. Kuulid pildid Tigranist tegi Karl Kirs.

Räägi esmalt, miks pagana pärast on nii paljudel armeenlastel kuldketid kaelas?

No sest siis nad teavad, kustmaalt habet ajada.

Kas sulle autod meeldivad?

Mulle meeldivad autod, ma ei armasta neid ilmselt nagu oma naist, haha, aga auto on ju vajalik asi!

Mis saaniga ise sõidad?

Mul on endal hetkel Honda Prelude 1997, ma olin sellega rahul. Nüüd on see nii roostes, et ma sõidan juba rendiautoga. Sest ma ei taha ise sinna koopasse mädaneda.

Mis auto logo tätoveeriksid endale rinnale kuldketi alla?

Mitte ühegi autologo ma ei tätoveeriks endale unenäos ka kuskile. See on ebareaalne! Aga kui küsitakse nii konkreetselt, siis ilmselt see logo oleks Mercedez-Benz. Aga seda ei juhtu mitte kunagi!

Millega muidu sõidetakse Armeenias?

Armeenias käisin isiklikult aastal 2008 viimati. Seal puudub keskklass nagu Eestis või mujal Euroopas. Pigem on kas G klassi kuubik või mingi muu miljon ratastel – teine variant on Ziguli ja Niva. Toyota Corollasid seal väga ei veere.

Kas liikluses on temperamentsemad eestlased või armeenlased?

No temperament temperamendiks… isegi tavalise temperamendiga eestlane läheb üsnagi kettasse, kui keegi ei oska liikluses käituda. Teen isegi vahel liikluses vigu kui on kiire, üldjuhul üritan rahulikuks jääda, aga vahel ikka karjun tuuleklaasi uduseks ka!

Millise Eesti naislaulja võtaksd kindlasti autosse, kui ta tee ääres hääletaks?

Kristel Aaslaid. Väga hea sõbra naine ja valisin sellepärast, et ta ilmselt ei hääleta kunagi.

Aga keda ei võtaks?

Mingil juhul ei võtaks täiesti maani purjus inimesi peale… ei jõua ära kuulata, mul on nii kõvad plaadid autos et… jah 😀

Paneks mõne sinu laulu ka lõpuks mängima? 

Siis, kui midagi tahate, ainus asi, mida laseks panna oleks Pärnumaranda.

Related posts