Universaalkerega autosse mahub 60 korvpalli

Korvpall on rahvussport Leedus. Sealse kolme miljoni inimese jaoks tähendab see kustumatut võidulootust ja tahet mängida end maailmas suureks. Võitude nimel treenitakse tugevalt ning ehk hingavadki leedulased korvpalli rütmis kiiremini kui kui nädalavahetuse väljasõite või oma argipäevatoimetusi ette võttes.

“Otsustasime täita universaalid korvpallidega,” ütlesid Kaunase Žalgirise mängijad Renaldas Seibutis, Brock Motum ja Edgaras Ulanovas ning tõid pallid ja auto väljakule. 

Selleks, et rohkem palle autosse mahuks, laiendati pagasiruumi – tagumised istmed klapiti alla ja algas pallide autosse loendamine. Testiks kasutati Talisman Grandtouri, mis on Renault’ suurim universaalkerega mudel. Renault on Leedu korvpallikoondise kauaaegne autopartner.

Ühtekokku mahutasid leedulased Talisman Grandtouri 60 korvpalli. Renault Talisman Grandtour on aktiivsetele inimestele loodud ruumikas ja praktiline auto, selle tagumiste istmete kokkuklappimise süsteem võimaldab pagasiruumi on kiirelt ja lihtsal viisil suurendada. Teine mugav lahendus selle mudeli juures, mis teeb ta pere- ja ärireisiks sobivaks, on automaatne pagasiluugi avamine ja sulgemine – tuleb vaid jalaga tagumise kaitseraua all viibata.

Related posts