Uus Kadjar: mugav ja tänapäevaste joontega

2015. aastal kehtestas Kadjar end võimsa uustulijana väikemaasturite seas.

Mudeliuuendus teeb edusamme kõigis valdkondades. Kadjaril on stiilsem välimus dünamaamiliste ja tänapäevaste joontega. Rõhku on pandud mugavusele, kvaliteedile ja ergonoomilisele disainile nii seest kui väljast. Lisaks on uuenduskuuri läbijal kütusesäästlikumad bensiini- ja diiselmootorid, et muuta sõitmine veelgi nauditavamaks.

Uuel Kadjaril on ümber disainitud esi- ja tagaots, et rõhutada mudeli ekstsentrilist välimust. Sel on laiem esivõre uute kroomosistega. Stanged on stiilsemad ja samades värvides, mis ülejäänud kere. Olenevalt varustustasemest on tagastangel kroomdetailid, mis annavad teel olles autole tugevama kohalolu.

Kadjaril on nüüd valikus kahes suuruses uued veljed – kas 17- või 19- tollised. Samuti on valikus kolm uut värvi – “Oural Green”, “Iron Blue” ja “Highland Grey”.

Istmetes on topeltsisu, mis toetab üla- ja alaselga. Uued istmed on mugavamad ja ennetavad väsimust pikkadel sõitudel. Küljetoed pakuvad rohkem tuge ja eesmine käetugi kohandub kõikide kehatüüpidega.

2018 – Nouveau Renault KADJAR

Esiuste taskud on nüüd piisavalt suured, et mahutada pooleteistliitrit veepudelit. Tagareisijad saavad endale juurde kaks USB auku telefonide, tahvelarvutite või muude nutiseadmete laadimiseks. Esiuste all on nõndanimetatud  lombituled, mis pimedal ajal aitavad vältida lompidesse astumist.

Linnamaastur on varustatud uue põlvkonna Renault mootoritega. Nii ultramodernne 1.3-liitrine TCe GPF bensiini- kui ka Blue dCi diiselmootor pakuvad ehedamat sõidunaudingut väiksema kütusekuluga. Samuti ei ole kahtluse all mootorite vastupidavus. 1.3-liitrine TCe bensiinimootor läbis 40 000 tundi järjestikust testimist vigadeta. See teeb sama välja, kui 14 aastat järjest hoida mootorit töös kaheksa tundi päevas.

Rohkem infot Kadjari kohta leiate siit

Related posts