Wroomer osaleb Eesti F1 raja loomises ja käivitab naisteka

Auto-moto elustiiliblogi Wroomer tegijad osalevad Eestisse vormel-1 raja loomises. Teine uus liin on naistele suunatud väljaande käivitamine, mille nimeks saab Wroomeriina. Asja uurib püstolreporter Raid.

Alustame naistekast. Väino Laisaar, mis asi on Wroomeriina?

Saime võrdõigusvolinikult märgukirja, milles taunitakse meie seni ainult meestele suunatud sisu ja nii otsustasimegi käivitada naiste autoveebi Wroomeriina. Oli mõte panna nimeks ka Wroomerista. Selgitan kohe ära nimevaliku, see on mul sihuke nostalgiline värk ja nimi pärineb lasteaia-aegselt sõbrannalt, Riina Kask, tal olid pikad blondid juuksed ja ta oli väike ja väga armas. Talle meeldis liivakastis minu autodega mängida ja me mängisime liivakarjääri…

Jajah, lõpeta palun nüüd oma lasteaia sõbranna heietused! Räägi parem, millest hakkate kirjutama ja mis videoid lugejatele näitama?

Noh, me oleme mõelnud, et võtame Hummeri ja muud džiibid ja paneme Eesti ägedamad naised nendega karjääris võidu sõitma. Teeme Youtubesse treileri, kus Hummer kas sõidab vette või läheb põlema, aga me päästame kõik ära. Siis tuleb lõkkeõhtu, ma tutvustan neile telkimise põhitõdesid, esineb Taukar ning valime karjäärimissi ja teeme sellest ETV2-le seriaali.

Valite karjäärimissi? Vaadake ikka oma ID-kaarti, te peaksite missiseid valima. Ja see ei ole üldse naistele mõeldud sisu. Mida te veel plaanite teha, ma mõtlen naistele, Raiko Ausmees?

Ühe esimese asjana võtame ette naiste tsiklikoolituse ja seda enduro ratastega. Mart Lajal annab meile kümme KTMi ja läheme naistega karjääri sõitma. Eesmärk on luua korralik õppevideo, mida saavad kasutada ka need, kes koolituspäevale ei saaa tulla ja soovivad treenida kodus. Kodust osaleja peab endale muretsema ainult virtuaalreaalsuse prillid ja velotrenažööri.

Ikka karjääri ja karjääri! Hea küll. Raiko, kes peatoimetajaks saab?

Oleme seda pakkunud Sirje Eesmaale, aga ta ei ole veel vastust andnud. Lubab vastata järgmine nädal. Kaja Kallasele oleme kirjutanud ja Susanne Hundile.

Oo, vahva! Mis on esimese nädala põhilood, Väints?

Me oleme mõelnud, et suur taskukoerte test tuleks teha. Et kui palju neid Grand Cherokeesse mahuks või midagi sellist. Ja siis Sille Siduri ja Pille Piduri lood otse elust, sissepritse versus karburaator. Ja kuidas tagaistmel kolmekesi telefonipeitust mängida…

See jutt läheb lappama. Janek Luppin, räägi parem lugejatele põhiasjast, vormel-1 rajast. 2000 aastate alguses oli juttu, et see tulevat Väo karjääri. Mis plaanid on teil 18 aastat hiljem?

Nojah, tugigrupp, kuhu kuulume, tublid wroomerlased, on nüüd kaks aastat koos käinud. Koht on valitud, see on Rummu karjäär ja rahad hakkavad vaikselt kokku saama. Oleme tudengivormeliga Rummus sõitmas käinud, täitsa kiireid ringe oleme saanud. EAS saab toetada mingi paari miljardiga. Ja muide, saatsime kirja Kimile, ta lubab peale oma karjääri lõppu tulla rahadega. Räikköse kurv on meil projekteeritud sinna kohta, kus ekskavaator vee all on.

Rummu karjääris vormelirada, halloo! No jääme siis esimest starti vormel-1 rajal ootama. Heikki Saller, mida toredat Wroomeril veel kavas on? Loodetavasti mitte kuskil karjääris jälle.

Hea küsimus! Veel on meil kavas alustada Wroomeri ja Wroomeriina lugejatele suunatud 30+ diskoõhtutega, Männiku karjääri Wakeboardi keskuse juurde paneme telgi püsti. DJ mängib Donna Summerit, Baccarat, Ottawani, Boney Mi, Village Peoplet ja Regatt tuleb koos Anne Veski ja Marju Läniku ühiskontserdiga. Inimesed saavad chillida ja tutvuda ning autodest rääkida terve õhtu. Lisaks old- ja youngtimerite omanikud saavad poole hinnaga alkoholivaba õlut. Ning missivalimiste peale oleme ikka mõelnud, mingi karjääri- või garaažimiss tuleb! Tallinnas Tammsaare teel on veel garaaže järel, vot seal valimegi!

Oijah, Wroomeri mehed, teil lubab küll hoogsat kevadet. No ma lähen seda kräppi nüüd kirja panema. Heas ajakirjanduses toetab taust fakti või oli see vastupidi.

Palun-palun! Lugege meid ka Facebookist ja hääletage, kui missivõistlused tulevad!

Related posts